JEZIK
  • Bosanski
  • English
Pretraga za:

Najmlađi korisnici Prihvatnog centra Duje osvojili drugo mjesto na Državnom prvenstvu Specijalne olimpijade BiH

U srijedu, 01.06.2016. godine, u tehničkoj organizaciji Centra “Duga” Novi Travnik, održalo “Državno prvenstvo Specijalne olimpijade BiH u malom nogometu” na kome je učešće uzelo 10 ekipa a među njima su i bili djeca korisnici Prihvatnog centra Duje.

Ovo takmičenje je održano u okviru “EUROPSKE SEDMICE NOGOMETA”  koja  se održavala u periodu od 21-29 maja.  Cilj ovogodišnje Europske sedmice nogometa bio je uključivanje što većeg broja djece sa  i bez invaliditeta kroz održavanje različitih sportskih nogometnih manifestacija kojima se promoviše zdrav i aktivan nači života.

DSC_0891 DSC_0896

Nakon prigodnog programa i uzbudljive igre pobjedu su odnijeli  članovi Kluba specijalnih sportova Tuzla a naši mladi korisnici na koje smo veoma ponosni zauzeli su drugo mjesto.  Čestitamo na osvojenim  medaljama i želimo im mnogo uspjeha.